hayatınızda yeni bir başlangıç...

Neva Yapı, sürekli gelişen ve büyüyen modern Türkiye ‘nin inşasına katkıda bulunmak amacıyla ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe yatırım yapmak üzere Neval Group bünyesinde 2006 yılında kuruldu.

Neva ahenk, uyum anlamına gelmektedir. Kalitenin en ince detaylara kadar sindiği Neva Evleri’nde tasarımdan malzemeye kadar mükemmel bir ahengi hissedecek ve bulunduğunuz her mekânda aynı standardı arayacaksınız.

Bir konutun değerinin; onun yapı kalitesi, uygun zemin seçimi, ergonomik projesi, ulaşım kolaylığı, çevre düzenlemesi estetik görünüm, teknik yapısı ve ödeme kolaylığı ile doğru orantılı olduğu bilinciyle hareke eden Neva Yapı, insanımızın konut ihtiyacını karşılayabilmek için ideal çözümler ve projeler üretmenin çabası içindedir. Yenilikçi ve farklı bakış açısıyla inşaat sektörüne açılım getirecek olan Neva Yapı, gerçekleştireceği yatırım ve projelerle sektörün önde gelen markası olmayı hedeflemektedir.

Güven, kalite, konfor ve ekonomik olma ilkeleri ile donanımlı Neva Yapı başlattığı ve tamamladığı konut projeleri ile her an yeni heyecanları ve haklı gururu bir arada yaşamaktadır.